Naše referencie webdizajnu, webových stránok a e-shopovInformačný systém firmy OlzaLogistic pozostáva z dvoch samostatných rozhraní, ktoré slúžia ako špedičný a skladový systém pre samotnú firmu, ale aj jej jednotlivých zákazníkov. Prepojením systému so skladom spoločnosti cez tablety umožňuje rýchlu evidenciu zásielok pomocou čiarového skenera, kontroluje celý tok tovaru a minimalizuje riziko straty zásielky.

Systém automatizuje dovtedajšie menej efektívne metódy firmy, ktorá má zákazníkov využívajúcich množstvo špedícií. Zákazníci pred zavedením systému boli nútení mať zbytočne veľa prístupov do rôznych špedícií a používali nepohodlné tabuľkové procesory, nový systém firmy OlzaLogistic tieto problémy odstraňuje, pretože špedície zjednocuje a ponúka evidenciu pre všetok doručovaný tovar. Prepojením rôznych zdrojov dát sa odstránili nekonzistencie  a problémy so synchronizáciou. Systém umožňuje spoločnosti automaticky na základe vložených a zobieraných dát faklturovať zákazníkov. Možnosti hromadného importu zásielok zjednotili formát podania a odstránili nutnosť využívať rôzne "hárky" pre rôzne typy doručenia. Jedná sa o jeden z prvých systémov (ak nie úplne prvý), ktorý využíva API pripojenie Českej pošty. Súčasťou riešenia je aj interaktívny manuál pre zákazníkov.

Lokalizácia pre Poľsko
Prepojenie na špedície
Plne responzívny dizajn
Informačný systém OlzaLogisticE-shop špecializujúci sa na predaj mobilných telefónov Mobilego je naším základným riešením, obohateným o funkcie navyše podľa zákazníkovho želania. Možnosť hromadne si nahrať veľké množstvo výrobkov s rôznymi kritériami, možnosť určiť výrobkom rôzne DPH podľa toho, či ide o nové, alebo používané kusy, možnosť exportu faktúr do účtovného systému Money S3, porovnanie nákupných a predajných cien a z toho automaticky vypočítavaný rabat v administrácii - toto sú len niektoré zo služieb, ktoré sa pripravovali nad rámec základného riešenia. Zaujímavosťou je aj technické riešenie synchronizácie skladu medzi starším riešením zákazníka a našim novým webom, ktorý mu umožňuje prevádzkovať obe riešenia v rovnakom čase a bez konfliktov.

E-shop je lokalizovaný zatiaľ v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku ako Mobilego.hu, Mobilego.cz a Mobilego.sk. Samozrejmosťou sú prepojenia na špedície a platobné brány, automatizované procesy - sťahovanie platieb z bánk (Fio, SLSP..), podávanie zásielok hromadne a mnohé iné funkcie, ktoré sú už bežné pri kvalitne vytvorenom e-shope súčasnosti. Stránky dostali moderné jednoduché grafické riešenie podľa dohody so zákazníkom, ktorý si želal mať niektoré polia editovateľné manuálne, napríklad pole hlavných bannerov na homepage.

Mobilego.sk

Lokalizácia pre Maďarsko, Českú republiku a Slovensko
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Plne responzívny dizajn
Mobilego.sk | Mobilego.hu | Mobilego.czStránky nemeckého obchodu Bambiroxy.de a slovenského Bambiroxy.sk v sebe spájajú milé grafické riešenie s funkciami moderného e-shopu, zameraného na detský tovar, konkrétne ekologické látkové plienky. Projekt vznikol presunom biznisu z predošlého zastaralejšieho riešenia a okrem nemeckých a slovenských zákazníkov má aj priaznivcov vo zvyšku Európy.

Postarali sme sa o grafický návrh a pridali naše základné technické riešenie s objednávkovým systémom napojeným na platobné brány a špedície, automatizovanými alebo čiastočne automatizovanými procesmi pri zmene stavu objednávok, s funkciami ako sú zľavové kupóny, rôzne cenové hladiny registrovaných zákazníkov, možnosti zliav pre registrovaných zákazníkov, a podobne. Pre zákazníka sme zabezpečili taktiež kvalifikované preklady produktových popisov i stránky samotnej. Samozrejme sme vykonali aj import pôvodných údajov na nové stránky.

Bambiroxy.sk

Lokalizácia pre Nemecko a Slovensko
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Plne responzívny dizajn
Bambiroxy.de | Bambiroxy.skBest-for-beauty.com je projekt spájajúci CMS stránku a e-shop. Stránky prezentujú prácu nemeckého kozmetického salóna so sídlom v Mníchove.

CMS aj e-shop majú vlastné administračné rozhrania, čiže majiteľ sa prihlasuje pomocou dvoch rôznych prístupov. Moderný systém poskytuje všetko potrebné pre chod profesionálneho kozmetického salóna - priestor na správu obsahu, pre potenciálneho klienta ponúka tiež funkciu objednávkového formulára s kalendárom, ktorý možno využiť pri dopyte a plánovaní kozmetického zákroku. E-shop zasa ponúka všetky potrebné funkcie pre úspešné objednanie a odoslanie tovaru na uľahčenie práce pri vybavovaní objednávok. Stránky sme pripravovali komplexne, tak technické, ako i grafické riešenie.

Stránky majú aj anglickú verziu na doméne Best-for-beauty.eu a taktiež ruské stránky Best-for-beauty.ru.

www.Best-for-beauty.com


Lokalizácia pre Nemecko, Veľkú Britániu a Rusko
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Rezervačný systém na mieru
Marketing a webová analytika
Plne responzívny dizajn
Best-for-beauty.com | Best-for-beauty.eu | Best-for-beauty.ruE-Santini.de a ďalších 5 jazykových domén tohto projektu tvoria multidoménový e-shop s dámskymi a pánskymi parfémami, kozmetikou a vôňami do auta a domácnosti britskej značky Santini.

Grafiku sme tu pôvodne vytvorili podľa predlohy dodanej zákazníkom, neskôr sme vytvorili úplne novú grafickú podobu stránok. E-shopu sme dali naše technické riešenie so všetkým, čo multijazyčný e-shop má mať: napojenie na príslušné špedície v daných krajinách, napojenie na platobné brány, automatické procesy pri práci s objednávkami, ktoré klientovi urýchľujú prácu, možnosť správy skladových zásob a cenové hladiny, pri ktorých rôzne typy zákazníkov majú rôzne ceny, možnosť vytvárať akcie a zľavové kupóny a tak ďalej. Pre zákazníka samozrejme z užívateľského hľadiska ide o praktický e-shop, kde si môže vytvoriť registráciu, sledovať stav svojich objednávok, dostávať akciové ceny.

www.E-Santini.de

Lokalizácia pre Nemecko, Českú republiku, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Veľkú Britániu
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Zákaznícky servis a logistika
Účtovné poradenstvo
Marketing a webová analytika
Plne responzívny dizajn
E-Santini.de | E-Santini.cz | E-Santini.sk | E-Santini.hu | E-Santini.ro | E-Santini.co.ukBausteine-fuer-kinder.de je nemecký e-shop českého predajcu detských stavebníc, ktorý plánoval rozbehnúť svoj biznis aj v Nemecku. Samozrejme k projektu patria aj nezávislé české a slovenské stránky Cihlicky-pro-deticky.cz a Tehlicky-pre-deticky.sk. Tri jazykové domény v jednom e-shope a s jednotným administračným rozhraním.

V tomto prípade okrem technického riešenia sme český e-shop kompletne prekladali do slovenčiny a nemčiny, našou povinnosťou bolo tiež od základov rozbehnúť predaj v Nemecku. Bolo potrebné nasadiť správny marketingový plán, zaistili sme tiež plynulý nemecký a slovenský zákaznícky servis.

www.Bausteine-fuer-kinder.de

Lokalizácia pre Nemecko, Českú republiku, Slovenskú republiku
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Zákaznícky servis
Marketing a webová analytika
Plne responzívny dizajn
 
Bausteine-fuer-kinder.de | Cihlicky-pro-deticky.cz | Tehlicky-pre-deticky.skPropagačné stránky slovenskej firmy Ekolmont sú jednoduchým riešením v našom systéme CMS. Postarali sme sa taktiež o celkom nové grafické riešenie a doladenie obsahu stránky.

V tomto prípade si obsah stránky plnil sám zákazník cez administračné rozhranie CMS vrátane bannerov, fotografií a certifikátov.

www.Vykurovanie-Ekolmont.sk

Lokalizácia pre Slovenskú republiku
Plne responzívny dizajn
Vykurovanie-Ekolmont.skLuxusný web pre luxusné automobily. Prezentačné stránky a objednávkový systém pre požičovňu áut v Mníchove v troch jazykových verziách. Základná stránka je nemecká PD-Cars.eu, pre klientov z Ruska slúži PDCars.ru a pre anglicky hovoriacich klientov slúži PD-Cars.com. Opäť sme sa postarali o technické aj grafické riešenie, ako vždy sa všetky stránky spravujú v jednom spoločnom administračnom rozhraní a dajú sa jednoducho editovať. Zabezpečili sme aj preklad obsahu.

www.PD-Cars.eu

Lokalizácia pre Nemecko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Rusko
Rezervačný systém na mieru
Marketing a webová analytika
Plne responzívny dizajn
PD-Cars.eu | PD-Cars.com | PDCars.rueZarovky.cz boli projektom, kde došlo k ďalšiemu zdokonaleniu nášho eshopového systému a rozšíreniu funkcionalít o segment B2B. Na požiadavku klienta bol dopracovaný systém správy stálych odberateľov, evidencia realizovaných obratov obchodných zástupcov a dealerské ceny. 

Významným upgradeom prešla i tvorba URL adries pre jednotlivé krajiny, kedy boli optimálne nastavenou prekladovou funkciou docielené aj preklady URL do cudzích jazykov. Hoci je teda v administrácii obchodu jedna kategória "Led žiarovky", v internetovom obchode fungujú v jednotlivých krajinách ako samostatné entity.

Príklad: 
ezarovky.cz/led-osvetleni/led-zarovky
eziarovky.sk/led-osvetlenie/led-ziarovky
izarowki.pl/led-oswietlenie/led-zarowki

www.eZarovky.cz

Lokalizácia pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Poľsko
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Marketing a webová analytika
eZarovky.cz | eZiarovky.sk | iZarowki.plPre kozmetickú značku Sagrada Natura sme zvolili jemný dizajn zodpovedajúci povahe ponúkaných výrobkov. Stránky majú popri možnosti zakúpenia výrobkov tiež reprezentovať celú značku a boli k tomuto prispôsobené. Informačná časť približujúca BIO kozmetiku Arganeol logicky nadväzuje na sekciu predajných miest či na predajnú časť stránok - eshop.
Stránky boli vytvorené súčasne pre český, slovenský a nemecký trh. Nechýba napojenie na desiatky odberných miest, platby kartou, napojenie na účtovný systém Pohoda a mnoho ďalšieho. Na starosti sme mali ako prípravu konceptu, tak aj celkovú grafiku, výber a spracovanie fotografií v informačných sekciách, rovnako tak produktové fotenie všetkých výrobkov a SEO optimalizáciu.

www.sagrada-natura.cz

Lokalizácia pre Nemecko, Českú republiku, Slovenskú republiku, Poľsko
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Zákaznícky servis a logistika
Účtovné poradenstvo
Marketing a webová analytika
Plne responzívny dizajn
Sagrada-Natura.de | Sagrada-Natura.cz | Sagrada-Natura.sk | Sagrada-Natura.plFirmysala.sk je ucelený katalóg firiem vytvorený na zákazku podľa presných špecifikácií nášho klienta.

Súčasťou je rozsiahle administračné prostredie s rozličnými štatistikami a marketingovými funkciami.

Pre úspech boli ďalej dotvorené ďalšie modifikácie pre iné regióny, ako Firmygalanta.sk alebo Firmysered.sk.
Dnes pre firmu Adyline spravujeme dohromady celkom 8 firemných portálov.

Firmysala.sk

Lokalizácia pre Slovenskú republiku
Plne responzívny dizajn
Firmysala.sk | Firmygalanta.sk | Firmysered.skFotomünchen24.de je prezentačný web fotografky z Mníchova, kde sú tiež všetky časti editovateľné v administrácii podľa aktuálnych potrieb.

Je možné pridávať neobmedzené množstvo galérií a fotografií v nich, upravovať texty alebo ceny za služby. 

Webové stránky sú plne responzívne, takže sa príjemne prehliadajú i na tablete a mobilnom telefóne

Súčasťou stránok je tiež blog a napojenie na Facebook a ďalšie sociálne siete.

Fotomünchen24.de

Lokalizácia pre Nemecko
Marketing a webová analytika
Plne responzívny dizajn
Fotomünchen24.deOberkapillhof.com sú prezentačné stránky penziónu v juhotirolských Alpách vytvorené pre nášho zahraničného klienta.

Opäť nesmie chýbať editovateľná fotogaléria alebo niekoľko jazykových mutácií. 

Súčasťou stránok je tiež rezervačný systém.

Oberkapillhof.com

Lokalizácia v Taliansku, Nemecku, Veľkej Británii a Slovenskej republike
Rezervačný systém na mieru
Oberkapillhof.comHodinky-Style.cz je ďalším z úzko špecializovaných e-shopov, kde pre svoj positioning hrala dôležitú úlohu grafická stránka.

Webové stránky opäť bezproblémovo fungujú na dvoch separátnych doménach a v dvoch jazykových mutáciách pre český aj slovenský trh.

Nechýbajú všetky pokročilé administračné funkcie, štatistiky predajov, napojenie na účtovný systém a zrovnávače v Českej aj Slovenskej republike.

Hodinky-Style.cz

Lokalizácia pre Českú republiku a Slovenskú republiku
Prepojenie na špedície
Platobná brána
Zákaznícky servis a logistika
Účtovné poradenstvo
Marketing a webová analytika
Hodinky-Style.cz

Zahraničné trhy?
S nami jednoduchšie, než si myslíte!
Zahraničné trhy?
S nami jednoduchšie, než si myslíte!

Copyright © 2020 Develart.de | Ochrana osobných údajov | Bližšie informácie