Zahraničné trhy?
S nami jednoduchšie, než si myslíte!

  • Expandujte s nami na ďalšie trhy EÚ
  • Viacjazyčné stránky s profesionálnym prekladom
  • Multimenové eshopy
  • Zahraničný marketing
  • Profesionálna zákaznícka podpora
  • Logistika

Rakúsko,
Maďarsko, Poľsko, Česko alebo Slovensko

Expanzia na okolité trhy bude s nami jednoduchšia, než si myslíte. Máme mnohoročné skúsenosti s tvorbou multijazykových eshopov a s propagáciou firiem na zahraničných trhoch.

Okrem Nemecka alebo Rakúska sa špecializujeme na región strednej Európy, presnejšie Poľsko, Českú Republiku, Slovensko a Maďarsko. Nie je však pre nás problém rozvíjať Váš biznis i v ďalších častiach Európy.

Eshop
a webové stránky
v zahraničí

Počas niekoľkých rokov vývoja sme pripravili špeciálne eshopové riešenia a systém na tvorbu prezentačných webových stránok, ktoré sú schopné osloviť a obsluhovať zákazníkov hneď v niekoľkých krajinách naraz.

Výsledkom je teda jednoduchá obsluha všetkých jazykových verzií a mnohonásobne nižšie náklady, než keby ste museli platiť za tvorbu stránok pre každú krajinu zvlášť.

Znalosť
zahraničných
trhov

Neponúkame len tvorbu stránok a eshopov pre zahraničnú klientelu, ponúkame svoje mnohoročné skúsenosti s regiónom strednej Európy.

Spravujeme eshopy v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku už mnoho rokov, teraz k nim pridávame aj Nemecko alebo Rakúsko a Maďarsko. Poznáme miestne zvyklosti, optimálne marketingové kanály, máme prehľad o preferovaných platobných metódach, porovnávačoch tovaru aj o konkurencii.

Logistika
&
Špedícia

Okrem jazyka a neznalosti miestnych pomerov je častou prekážkou pre vstup na nové trhy logistika a vysoké náklady s ňou spojené. Aj s tým sme Vám však schopní pomôcť. Máme skúsenosti s regionálnymi dopravcami, vytvorené napojenie nášho eshopu priamo na systém logistických firiem, zvládnuté výbery dobierok v jednotlivých menách.

Môžeme ponúknuť aj preklad Vašich hromadných zásielok v našom centre v Českej republike alebo v Nemecku, odkiaľ tovar už odchádza samostatným zákazníkom za oveľa nižšie ceny.

Zákaznícka
podpora

Spolupracujeme s tímom vysoko kvalifikovaných prekladateľov, ako aj prekladateľov s cudzím materinským jazykom. Sme tak schopní ponúknuť špičkový servis Vašim zákazníkom počas predaja tovaru vo Vašom eshope, zodpovedať najrôznejšie otázky ohľadom Vami ponúkaných služieb aj vyriešiť prípadne vzniknuté komplikácie či neštandardné požiadavky.

Zabezpečujeme profesionálnu e-mailovú komunikáciu aj podporu na telefóne.

Prieskum trhu
&
marketing

Radi by ste odhadli svoje šance na úspech pri vstupe na nové trhy? Potrebujete zmapovať konkurenciu alebo pripraviť marketingový mix? Tápete v legislatíve či účtovnej problematike danej krajiny a potrebujete odbornú pomoc?

Neváhajte nás kontaktovať, úvodnú konzultáciu máte vždy úplne zadarmo!


Cenník

Preklady rodeným krajanom 18 € / hod.
Správa cudzojazyčného webu 18 € / hod.
Zákaznícka podpora 18 € / hod.
Marketing a e-commerce poradenstvo 45 € / hod.
Ceny sú uvedené bez DPH
Chcete dostať presnú cenovú ponuku?
Copyright © 2020 Develart.de | Ochrana osobných údajov | Bližšie informácie